Stolní tenis

V areálu je k dispozici venkovní stůl na stolní tenis. Pálky a míčky jsou k dispozici a zdarma.

Beach volejbal

Camp Matyáš disponuje udržovaným písčitým hřištěm na plážový volejbal. Volejbalové míče máte k dispozici. Můžete si zde také zahrát beach fotbal, nebo třeba i badminton. Veškeré vybavení k těmto sportům je volně k dispozici.

Půjčovna motorového člunu

Zažijte nezapomenutelný výlet na motorovém člunu po Vltavě, třeba na soutok Sázavy a Vltavy, či ostrov Kilián, nebo až ke Štěchovické přehradě. ◦ Výkon 5HP (není potřeba „lodní řidičák“) ◦ s plnou nádrží benzínu ◦ vesty pro děti

Ohniště

Tradiční místo setkávání a srdce každého kempu. U ohniště si můžete opéct špekáčky, nebo jen posedět, pozorovat oheň, nebo si poklábosit s někým z kempu, který si k vám přisedne a pak se třeba stane vaším kamarádem. To se totiž v našem kempu děje běžně.

Posezení u grilu s bylinkovou zahrádkou

Velký kamenný gril s prostorným posezením přímo vybízí k provoněnému grilování třeba i s více kamarády. Svoje kulinářské umění můžete pozvednout příměsí čerstvých bylin, jež pro tuto chvíli rostou v zahrádce hned u grilu. Stačí jen utrhnout.

Půjčovna kol

Velký výběr kol především holandského typu pro dospělé, kola pro větší a malé děti, a dětské sedačky na kola rodičů pro ty nejmenší. Součástí symbolického půjčovného 50,-Kč / kolo / den, jsou i cyklistické přilby a zámky na kola.

Půjčovna loděk, kánoí a paddleboardů

Pro milovníky vodních radovánek jsou v Kempu k dispozici kanoe, gumový člun s pádly a paddleboard.

Plavání a koupání v klidné přehradě

Přímý vstup k řece Vltavě z Kempu Matyáš. Soukromé molo, klidná a čistá voda, pozvolný vstup do vody s maximální hloubkou do 1m a s hloubkou do 1,5m ještě 30 metrů od břehu. To vše činí toto místo ideálním pro menší děti i začínající plavce, kteří si chtějí užít vodní radovánky.

Marina

Pro všechny, kteří k nám chtějí přijet s motorovým člunem a chtějí objevovat krásy Vltavské kaskády. Přímý vstup k vodě. Soukromé molo na vodě – ideální pro koupání, rybaření a kotvení člunů. Sjezd do vody pro motorové lodě o nafukovací čluny – přímo u kempu. Pro větší lodě - sjezd 500m od kempu.

Procházky s pejsky

Chvíle v Kempu si se svými čtyřnohými kamarády můžete zpříjemnit krásnými procházkami podél břehu řeky Vltavy, třeba k Vranské přehradě, nebo do nedalekých Skochovic.

Relaxační zóna s fontánou a lehátky

Perfektní místo pro zábavu dětí a relax dospělých. Relax zóna je poblíž baru.

Cyklotrasy v okolí

Kemp Matyáš je perfektním místem pro výlety na kolech. V jeho okolí je několik skvěle upravených cyklostezek, se spoustou zajímavých zastavení a míst s občerstvením. Bez aut a po rovince podél Vltavy se tak můžete například dostat až ke Karlovu mostu, nebo podél Berounky k hradu Karlštejn.

Turistika v okolí

Milovníci turistiky budou potřebovat v našem Kempu strávit delší čas, aby navštívili alespoň ty nejdůležitější zajímavosti v jeho okolí. A že jich opravdu není málo. Doporučení na některé z těch nejzajímavějších naleznete v kategorii OKOLÍ.

Dřevěný hrad se skluzavkou

Děti milují tuto atrakci tak, že zde vydrží řádit až do pozdního večera. Rodičům, kteří na ně po očku pokukují z nedaleké zahradní restaurace to umožňuje se rovněž bavit podle svého. Skvělá atrakce.

Pískoviště plná hraček

To je asi to nejlepší místo pro ty nejmenší. Celé dětské hřiště je vlastně jedno velké pískoviště se spoustou hraček. Takže o zábavu pro ty nejmenší je postaráno.

Houpačky a houpací sítě

Především na dětském hřišti, ale i na dalších místech v kempu jsou velké houpačky a houpací sítě, kde si svou zábavu najdou nejen děti, ale častokrát i dospělí.

Domeček jako dětský pokojíček

Pro všechny děti je zde místo, kde si mohou hrát, skládat Lego, kreslit, koukat na televizi, nebo si jen povídat a bavit se s ostatními. Pro rodiče malých dětí je to skvělé místo, kde si s nimi mohou hrát především v nepříznivém počasí.

Šlapadla, autíčka, odrážedla, kola a koloběžky

Velká spousta šlapadel, autíček, odrážedel, kol a koloběžek volně k dispozici a pro zábavu všech dětí.

Rybaření

Rybařit můžete přímo u kempu na soukromém molu. Denní povolenky k zakoupení v Campu Matyáš hlavně pro ty, kteří s rybařením teprve začínají a chtějí třeba s dětmi rybařit poprvé. Kapr, candát, karas, lín, cejn, úhoř a další ryby, Vltava u našeho kempu je bohatá na úlovky.

Houbaření

V okolí Kempu a nedalekém okolí Kempu jsou lesy, ve kterých si při procházkách můžete zpříjemnit zážitek houbařením. Pro ty vášnivé houbaře máme tip na Brdské lesy, které jsou nedaleko a jsou houbařskými úlovky vyhlášeny.

Camp Matyáš se nachází v malebné krajině na břehu přehrady Vrané nad Vltavou nedaleko od Prahy.

Ubytování v kempu je možné v bungalovech, vlastním stanu, karavanu nebo obytném autě. V areálu kempu se nachází restaurace s domácí kuchyní.

Wi-Fi v celém areálu Campu Matyáš zdarma.

Camp Matyáš

Camp Matyáš © 2007 - 2022 Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo webové studio OpenToWeb.cz