Ubytování v Campu Matyáš

od 190,- CZK

Stanová místa

V Campu Matyáš je možnost stanování na kvalitní udržované travnaté ploše ve stínu, k dispozici přípojka el. energie 230V/6A/10A. Stanaři mohou využít altánek s plně vybavenou kuchyňkou a posezením. Ochrana majetku ubytovaných je zajištěna nočním hlídačem.
Více o ubytování
od 460,- CZK

Obytná auta - karavany

Kempovací prostor pro obytná auta a karavany na kvalitní travnaté ploše o rozloze 100 m2 s přípojkou el. energie 230V/6A/10A. K dispozici nadstandardně vybavené sprchy a toalety. Kvalitní Wi-Fi připojení v celém areálu zdarma. Ochrana majetku ubytovaných je zajištěna nočním hlídačem.
Více o ubytování
od 2.200,- CZK

Bungalovy

Vychutnejte si ubytování v přírodě v moderním a útulném bungalovu pro 2 – 4 osoby s terasou. Bungalovy jsou plně vybaveny zařízenou kuchyňkou, toaletou, TV a lehátky se slunečníkem. Kvalitní Wi-Fi připojení samozřejmostí. Ochrana majetku ubytovaných je zajištěna nočním hlídačem.
Více o ubytování

V kempovém ráji nedaleko Prahy se nudit nebudete!

Otevíráme 20.4.2023

Camp Matyáš se nachází v malebné krajině na břehu přehrady Vrané nad Vltavou jižně od Prahy. Ideální místo pro všechny, kteří chtějí zůstat na dovolené v kontaktu s přírodou, a přitom být během chvilky v Praze.

Služby ubytování v campu matyáš jsou na vysoké evropské úrovni. Camp Matyáš je oceněn 4 **** a je sledován a hodnocen kempovými kluby a cestovními kancelářemi.

Ubytování

Restaurace

Aktivity

Camp Matyáš - náhled

Camp Matyáš se nachází v malebné krajině na břehu přehrady Vrané nad Vltavou nedaleko od Prahy.

Ubytování v kempu je možné v bungalovech, vlastním stanu, karavanu nebo obytném autě. V areálu kempu se nachází restaurace s domácí kuchyní.

Wi-Fi v celém areálu Campu Matyáš zdarma.

Camp Matyáš

Camp Matyáš © 2007 - 2022 Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo webové studio OpenToWeb.cz