Camp Matyáš: Slavíme třicáté výročí založení kempu!

Přesně před 30 lety dostal Karel Matyáš úžasnou a smělou myšlenku vybudovat kemp ve Vraném nad Vltavou. Nevím, jestli v té době tušil, jaké magické místo tehdy na zelené louce vybuduje, aby po tři desetiletí přitahovalo jako magnetická hora úžasné lidi, kteří se do Campu Matyáš opakovaně vrací a stali se našimi dobrými kamarády, ale i ty, kteří náš kemp objevili teprve nedávno.

Jsem přesvědčen, že to věděl, jinak by se do tohoto podniku s takovou vervou a odhodláním nepouštěl. Rovněž jsem si jist, že by tento možná v porovnání s jinými kempy skromný podnik, mající však pro mnoho našich hostů určitý genius loci, který je opakovaně do našeho kempu táhne, nevybudoval sám bez přispění rodiny.

foto: Karel a Hana Matyášovi

Pro naši rodinu se tak Camp Matyáš stal vlastně životním stylem, žijeme zde, radujeme se s našimi kamarády, těšíme se z každého setkání s novými lidmi, kteří k nám zavítají.

Máme to úžasné životní privilegium potkávat se a znát životy lidí nejen z Modřan či Braníka, nebo třeba z Ostravy, Hradce Králové, Děčína či Plzně, nebo i z Mnichova, Bruselu, nebo třeba ze Skotska, Švédska, Dánska, Holandska, vlastně z celé Evropy, ale třeba i z Kalifornie či Nového Zélandu. Tam všude máme své kamarády, kteří se k nám světe div se rádi vracejí, i přes tu strašnou silnici z Vraného k nám do Kempu, na opravdový konec světa, o čemž není sporu, že Vrané nad Vltavou je.

A my jsme šťastní a hrdí a velice si právě tohoto bohatství vážíme.

A já vím, že to Karel Matyáš v roce 1992 věděl, nebo si to určitě přál a byl to jeho cíl. A rovněž jsem si jist, že by Karel Matyáš toto rozhodnutí neudělal bez své úžasné ženy Hany, která mu vždy byla a je jeho velkou oporou, a to především v dobách velmi těžkých a nejistých.

Těšíme se na každou novou sezónu

Milujeme ten pocit, kdy do Campu Matyáš po dlouhé zimě opět přijedou první hosté, a pak další a další. Jsme šťastní, že se pro mnohé z Vás stal Camp Matyáš místem, kam se rádi, mnohdy z velké dálky vracíte. Je to pro naši rodinu hodnota, která se dá v dnešním materiálním světě sotva něčím vyvážit. Je to skvělý pocit.

Vážíme si Vás. Jsme s Vámi rádi už 30 let.

My všichni z kempu Matyáš.

Camp Matyáš se nachází v malebné krajině na břehu přehrady Vrané nad Vltavou nedaleko od Prahy.

Ubytování v kempu je možné v bungalovech, vlastním stanu, karavanu nebo obytném autě. V areálu kempu se nachází restaurace s domácí kuchyní.

Wi-Fi v celém areálu Campu Matyáš zdarma.

Camp Matyáš

Camp Matyáš © 2007 - 2022 Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo webové studio OpenToWeb.cz