Camp Matyáš: Spustili jsme pro Vás nový web!

Spustili jsme nový web. Jelikož se každou sezónu snažíme posunout někam o kus dál, letos jsme se rozhodli, že zdokonalíme naši webovou prezentaci. Web Campu Matyáš je vybudován v responzivním designu, abyste mohli být neustále informováni i v mobilních telefonech například o akcích, novinkách a denním MENU restaurace.

Nové webové stránky Camp-Matyas.com disponují moderním responzivním designem, který je přizpůsoben pro přívětivé uživatelské prostředí v chytrých zařízeních, na kterých si naši hosté stále více vyhledávají informace o nabízených službách, cenách ubytování, denním jídelním lístku naší restaurace a nových akčních a sezónních nabídkách.

Novinkou na webu je možnost provedení rezervace ubytování v bungalovech a míst pro karavany a obytná auta přímo z webové stránky, což ocení především Ti, kteří chtějí mít jistotu volných míst na sezónu.

“Doufáme, že se Vám nový web líbí a že Vám bude sloužit k maximální spokojenosti!”

Tak sem občas nakoukněte, aby Vám neutekla žádná zpráva o chystaných akcích v Campu Matyáš nebo o novinkách v nabízeném jídelníčku naší restaurace.

Tým Campu Matyáš.